Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pon srp 26, 2021 14:45

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 11 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Brisanje teme
PostPostano: Uto ožu 19, 2019 10:52 

Hvaljen Isus i Marija

Želim da m se obrise jedna tema iz prošlosti poslao sam poruku adminu Giovi pa se nadam da će usvojiti moj osobni zahtjev.Hvala

Vrh

PostPostano: Uto ožu 19, 2019 15:59 
Administrator

OK, obrisao sam tvoje postove na temi.

Vrh

PostPostano: Pet svi 29, 2020 15:57 

Koji razlog je da ne mogu pisati na svim temama podforuma odgovori, ako se radi o jednoj temi to mogu razumjeti ali da ne mogu pisati ni na svojoj temi na tom podforum to mi nije jasno?

Vrh

PostPostano: Uto lip 16, 2020 21:45 
Administrator

Prema pravilima, na podforumu Odgovori mogu se davati samo odgovori u skladu s katoličkom vjerom. Zabranu dobiju oni koji to učestalo krše i time ometaju rad i smisao tog podforuma.

Vrh

PostPostano: Uto lip 30, 2020 11:11 

Prema pravilima, na podforumu Odgovori mogu se davati samo odgovori u skladu s katoličkom vjerom. Zabranu dobiju oni koji to učestalo krše i time ometaju rad i smisao tog podforuma.

Onda mi trebaš izložiti što nije bilo u skladu sa katoličkom vjerom.
To bi bila tvoja dužnost a meni bi pomogao jer sam katolik i nikako ne želim odstupati od učiteljstva katoličke Crkve.

Vrh

PostPostano: Sub kol 29, 2020 17:16 

Onda mi trebaš izložiti što nije bilo u skladu sa katoličkom vjerom.
To bi bila tvoja dužnost a meni bi pomogao jer sam katolik i nikako ne želim odstupati od učiteljstva katoličke Crkve.

Da li se mogu nadati da ćeš mi u skoro vrijeme izložiti što je bilo pogrešno na temi "odgovori" .

Vrh

PostPostano: Ned kol 30, 2020 22:23 
Administrator

Neke stvari sam ti pokušao razjasniti, poput nauka o kontracepciji i abortivnim sredstvima i pritom nemam dojam da ti je želja poslušati Crkvu. Zamolio sam te da ne trolaš po temama, za čitanje toga nemam vremena, trolanje i linkanje sa nekatoličkih stranica će se odmah brisati.

Vrh

PostPostano: Ned ruj 27, 2020 22:00 

Neke stvari sam ti pokušao razjasniti, poput nauka o kontracepciji i abortivnim sredstvima i pritom nemam dojam da ti je želja poslušati Crkvu. Zamolio sam te da ne trolaš po temama, za čitanje toga nemam vremena, trolanje i linkanje sa nekatoličkih stranica će se odmah brisati.

Previše strogosti i pravila nije dobro jer se guši sloboda i sve što ona kreativno donosi.( nikad na drugim forumima nisam ocijenjen da trolam)

A što se tiče abortivnih sredstava to sam protiv a kontracepcijskih poput kondoma to ovisi o situaciji.

Danas sam na ispovjedi još jednom dobio potvrdu od trećeg župnika ovog puta na Malešnici da u mom slučaju gdje je kod supruge bila operacija zbog repture maternice pa zatim poslije nekoliko godina carski rez i na to sve petero djece da je opravdano korištenje kondoma i da to ne moram ispovijedati.

Vrh

PostPostano: Pon ruj 28, 2020 15:40 

Ma zašto lažeš?
Na forumu Tebe tražim toliko je ljudi molilo da te maknu, jer trolaš. Samo tamo više nema moderature pa si sve bezobrazniji, ljudima daješ nadimke, izvrćeš citate iz Biblije koje stave...
Pa onda bez pitanja "skineš" objave i stavljaš ih na srpske forume...I za to su te, čini mi se i ovdje prozivali.
Pišeš da si katolik i o svojim razgovorima sa svećenicima...no, ovdje svatko može napisati što hoće o sebi, ne može se provjeriti. Evo i sad trolaš na temi hagioterapija no dosadilo mi je i govoriti...
Ništa katoličko ne vidim u tim tvojim postovima, osim provociranja katolika.

Vrh

PostPostano: Uto ruj 29, 2020 14:37 

Probudila se moderatura na drugom katoličkom forumu i Kopitar je dobio trajni ban.
Toliko o trolanju na katoličkim forumima.

Vrh

PostPostano: Sri ruj 30, 2020 18:31 
Administrator

Uvlačenje rasprava s drugih foruma ne spadaju ovdje.
Isto tako skretanje na temu o kontracepciji nema veze s podforumom "O stranici", već se o tome može raspravljati na temi "Crkveni nauk o prirodnoj regulaciji poroda" gdje je već navedeno da svećenik nema ovlasti dati "dopuštenje" za kontracepciju, koja je u sebi uvijek zlo:
viewtopic.php?f=16&t=982&p=38942i#p38942

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 11 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata