Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Čet kol 13, 2020 00:09

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: Pon svi 19, 2014 16:01 

Dragi moji, nisam se nikada mislio obracati ljudima ovako, u jako sam teskoj situaciji. Moje ime je Vladimir, Rodjen sam 08.01. 1992 godine u Bjelovaru a stanujem nedaleko od Zagreba, Imam suprugu i malo dijete, nedavno sam ostao bez posla jer sam se razbolio netom prije toga, otkazali mi bubrezi, doduse donora imam ali sama operacija koja ce se izvoditi u Svicarskoj kosta me 95 tisuca kuna sto ja placam a ostatak zdravstvo, veci dio novca imam jer sam uspio nesto ustediti i podici manji brzi kredit dok sam jos mogao, fali mi jos 35 tisuca kuna da bih mogao obaviti tu operaciju, ponavljam nikada nebih nikoga molio da mi pomogne da nisam u takvoj situaciji, da mi nije moje supruge i moje najvece srece moga sincica jednostavno bih se prepustio na milost i nemilost Bogu nasem svemogucemu, samo zelim svome sinu pruziti sve sto ja nisam imao, da ima sretno djetinjstvo i dobar zivot. Ako mi zelite pomoci bilo malim iznosom od 10, 20, 50kn ili vecim molim vas uplatite mi to na racun ***** Hvala vam do Neba dragi prijatelji, Bog vas blagoslovio

****-nije dozvoljeno traziti uplate preko foruma

Vrh

PostPostano: Uto svi 20, 2014 09:36 
Administrator

Jesi li se obratio svome župniku oko organiziranja pomoći?

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata