Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pon svi 25, 2020 21:37

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 707 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 44, 45, 46, 47, 48

Sviđa li vam se stil rada i komuniciranja pape Franje?
1. Da, jako mi se sviđa, mislim da možemo očekivati mnogo dobroga 63%  63%  [ 42 ]
2. Još ne znam, pričekat ću s mišljenjem dok ne vidim kako će se papa nositi s teškim problemima i izazovima 13%  13%  [ 9 ]
3. Ne, nije mi baš nešto, papa bi se trebao drukčije ponašati 24%  24%  [ 16 ]
Ukupno glasova : 67
Autor Poruka
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: Sri tra 08, 2020 14:22 

Druga stvar ako sam dobro vidio...Papa Franjo kod klanjanja se nije ni sekundu klanjao...sjedio jesamo u stolici
Ja znam da je on star i ima probleme sa nogom, vidi se...ali bio je star i papa Ivan Pavao II, jako star i Benedikt XVI i vjerujem da bi oni klečali kod klanjanja...ako nebi mogli 10 minuta , onda bi to barem učinili onoliko koliko stvarno mogu, pa bilo to i 30 sekundi

To mi je baš upalo u oči...vodiš klanjanje za cijeli svijet , a sjediš cijelo vrijeme u fotelji ??

Vrh

Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: Sri tra 08, 2020 14:58 

[quote="[url=https://www.katolicki.info/forum/viewtopic.php?p=41619#p41619]hrki » Sri tra 08, 2020 14:19[/url
Meni je bila dobra propovijed....lađa , učenici , nevjera itd
Slažem se s tobom...malo je bilo u smjeru da se mi probudimo, da se ljudi pokaju, da prestanu ili barem pokušaju smanjiti svoje grijehe....ničeg nije bilo na planu naših grijeha koji su vjerojatno i doveli do svega ovoga
Šta se Bog ima probuditi , kako i ti sama kažeš???
Mi se trebamo probuditi...mi moramo čuti Božji i Gospin glas iz npr. Međugorja...mi svi moramo više moliti, više se obraćivati svaki dan, više se kajati za grijehe, vršiti pokoru isl.
Bog nam stalno daje milosti, šalje vidljive znakove, od francuske -masonske rewvolucije nam na desetine puta šalje BDMariju u raznim ukazanjima!!
Ali naša su srca i šija tvrda...
.mi se trebamo mijenjati a ne Bog...Bog je možda i previše milostiv spram ovog materijalističkog, hedonističkog i egositičnog svijeta[/quote]

QUOTE : : :
___________________________________________________________________________________________________________
Da, baš tako...vidim i po sebi. Teško se promijeniti.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 707 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 44, 45, 46, 47, 48

Vrijeme na UTC + 01:00 sata