Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pon svi 25, 2020 21:00

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 169 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: Sri sij 27, 2016 08:00 

I Ingrid (pipl mast trast ass) pridružila se potrazi za masonima i njihovim simbolima u programu nove Hrvatske vlade! Ši kan not go vrong :lol:

Vrh

PostPostano: Čet sij 28, 2016 20:18 

Pustimo sad i Ingrid koja je kao zastupnica dozivjela vrh osobne karijere :mrgreen: (za drugo nista ni nije), pustimo i piramide i svevideca oka. Idemo o cinjenicama. Tim je iznikao niotkuda, predstavljao je izraelsko-americki krupni kapital, sumnjiv od glave do pete. Necu o drugim ministrima, jasno je da su produkt medjustranacke trgovine, ali oni ionako nisu bitni, bitan je sef. A on je postavljen i to od strane medjunarodne masonerije, kad djeca nisu u skoro tri mjeseca sastavila vladu, u vrlo teskim trenucima za zapadnu civilizaciju (velika seoba barbarskih naroda), netko iz Wasingtona je rekao e necete tako :DD .

Predsjednik drzave - prvo veleposlanik u Wasingtonu a poslije zamjenik glavnog tajnika NATO. Premijer - predstavnik krupnog americko-izraelskog kapitala. Jos sam prosle godine kad su bili predsjednicki izbori i kad je Josipovic bio na vrhuncu popularnosti rekao da nema sanse jer su Amerikanci ocito odlucili drugacije kad su poslali Kolindu da se kandidira :mrgreen:. I sad neka me netko uvjeri da masoni nisu u potpunosti preuzeli drzavu.

Vrh

PostPostano: Čet sij 28, 2016 20:55 

I sad neka me netko uvjeri da masoni nisu u potpunosti preuzeli drzavu.

Preuzeli su je 100%....

Vrh

PostPostano: Pet sij 29, 2016 15:48 

Pustimo sad i Ingrid koja je kao zastupnica dozivjela vrh osobne karijere :mrgreen: (za drugo nista ni nije), pustimo i piramide i svevideca oka. Idemo o cinjenicama. Tim je iznikao niotkuda, predstavljao je izraelsko-americki krupni kapital, sumnjiv od glave do pete. Necu o drugim ministrima, jasno je da su produkt medjustranacke trgovine, ali oni ionako nisu bitni, bitan je sef. A on je postavljen i to od strane medjunarodne masonerije, kad djeca nisu u skoro tri mjeseca sastavila vladu, u vrlo teskim trenucima za zapadnu civilizaciju (velika seoba barbarskih naroda), netko iz Wasingtona je rekao e necete tako :DD .

Predsjednik drzave - prvo veleposlanik u Wasingtonu a poslije zamjenik glavnog tajnika NATO. Premijer - predstavnik krupnog americko-izraelskog kapitala. Jos sam prosle godine kad su bili predsjednicki izbori i kad je Josipovic bio na vrhuncu popularnosti rekao da nema sanse jer su Amerikanci ocito odlucili drugacije kad su poslali Kolindu da se kandidira :mrgreen:. I sad neka me netko uvjeri da masoni nisu u potpunosti preuzeli drzavu.

...pored onakvog premijera, "masoni" će doći kao melem na ranu

....xxxxxxxxxx
........xxxx
........xxxx
....xxxxxxxxxx
....xxxxxxxxxx
........xxxx
........xxxx
Lista gnjavatora:
Dux - 11.8.2015.-11.8.2017.
srbki (hrki) - 12.8.2015.-12.8.9999.
CarolusRex - 27.7.2016.-27.7.9999.
crusader - 19.10.2016.-19.10.9999.

Vrh

PostPostano: Pet sij 29, 2016 21:10 

Ne znam, budemo vidjeli... sto sam do sada cuo, ne svidja mi se, a pri tome ne mislim na ideologiju, nego na prakticna pitanja. Poput nekih najava privatizacije zdravstvenih usluga, smanjivanja socijale i slicno. Nekako mi se to ne cini krscanski, al kao sto rekoh...budemo vidjeli.

Vrh

PostPostano: Sub sij 30, 2016 11:56 
Administrator

Da se vratimo na temu, treba razlikovati stvarne masonske simbole od pretjerivanja kojima se najčešće nekoga želi ocrniti da je mason.
Svakako nije masonski simbol ako se za prikaz prezentacije od dna prema vrhu koristi crtež piramide. Niti ako se u govoru skupe prsti kako je to uobičajeno a navodno ima oblik piramide. Time se samo odvlači od stvarne problematike, to je oblik praznovjerja.
Prava srž masonstva je antikatolicizam, ne može se biti mason i katolik, mason se bori protiv kršćanskih ideja.
Tragikomično je da po žutoj štampi Milanović nije mason, jer nakon što je zatražio članstvo nisu ga htjeli primiti, nije im bio ni za njih dobar.
No ovdje se ne bavimo žutom štampom ni teorijama zavjere, već stvarnim problemom.

Vrh

PostPostano: Čet vel 04, 2016 22:45 

Vođa hrvatskih masona poručio: Napuštamo Hrvatsku, Hrvati nas uvijek razotkriju! :oo

http://narod.hr/exksluzivno/voda-hrvats ... razotkriju
Slika

Vrh

PostPostano: Pet vel 05, 2016 14:56 

Poveselio sam se činjenicama, ali ti ih nisi uopće naveo već samo napisao svoje mišljenje o Predsjedniku vlade RH i Predsjednici RH pa zaslužuješ jedan zadarski biser :lol:
Kod:
https://www.facebook.com/373857449397117/videos/945330795583110/
https://www.facebook.com/37385744939711 ... 795583110/

Vrh

PostPostano: Pet vel 05, 2016 21:28 

Pa rekao sam cinjenice. Kolinda na samom usponu politicke karijere u NATOu, vraca se u tamo neku Hrvatsku. Oreskovic dolazi sa mjesta top menadzmenta i mjesecnom placom vecom nego sto ce sada imati godisnju? Cisti racun kaze da nisu cisti poslovi. Ili su oboje ludi, a siguran sam da nisu, ili su poslani od nekog jos viseg od njih. Trece nema.

Sada prvi puta cujem Ingridin govor, jer su novine prenijele samo famozne piramide, i moram priznati, da nije zeznula s tom nebulozom, govor bi bio jako dobar, i nadilazio bi dosadasnji nivo lupetanja u Saboru. Ovako, s tim piramidama, nije podigla ljestvicu :DD

Vrh

PostPostano: Sri vel 10, 2016 15:49 
Administrator

Ne treba gledati samo kroz novac ili karijeru, kao da je to jedino bitno u životu, svakome bi trebala biti posebna čast voditi državu isto kao i npr. reprezentaciju bez obzira na plaću, to bi trebalo biti nešto pozitivno a ne negativno. Sve to s masonima i njihovim simbolima nema veze, najbolje je gledati plodove, dakle kakve ideje će promicati ova vlada i ti ljudi. Za sada sasvim suprotne od prošle koja je otvoreno zastupala protukršćanske ideje.

Vrh

PostPostano: Sri vel 10, 2016 17:16 

evo i članak o njima http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Z ... je-u-gradu pa to su sve pravi dobročinitelji sa visokim moralnim i etičkim načelima,stvarno ne znam čemu tolike ružne priče o njima

Vrh

PostPostano: Čet vel 11, 2016 03:07 

Iako su ovdje neki zabrazdili u teorije zavjere, te lutaju između fikcije i zbilje. Sasvim je pogrešno ići u drugu krajnost i relativizirati život onih koji žive u grijehu.

Katolik nikada ne bi trebao osuđivati čovjeka, ali mu je obaveza upozoriti na grijeh.

Teo, ako ovo što pišeš nije neki sarkazam...pročitaj ***promijenjen link***
Humanum genus https://zrno.wordpress.com/teoloske-tem ... enus-1884/

Dvanaest je različitih papa zajedno izdalo dvadeset i tri zasebne osude slobodnoga zidarstva u razdoblju od 245 godina, od Klementa XII. (1738.) pa sve do pape Ivana Pavla II. (1983.). Ako bismo navedene osude ravnomjerno rasporedili tijekom toga razdoblja, uvidjeli bismo kako je Crkva osuđivala masonstvo približno svakih deset godina.

Vrh

PostPostano: Pet vel 12, 2016 09:46 
Administrator

Očito da je Teo pisao sarkastično, masoni žele biti dobročinitelji, ali prema samom sebi, a izvana se takvima pokazuju iz drugih interesa. Ovakvi članci su zaporavo njihov EPP, zanimljivo je kako spominju poznate osobe iz povijesti kao svoje članove, a članstvo je tajno i ne smije se otkrivati. Poznata je stvar da tako manipuliraju imenima jer nitko ne može više dokazati je li netko bio njihov član.

Ujedno upozoravam sve koji ne znaju da je ova "christus rex" stranica glasilo FSSPX-a, gdje se piše protiv pape i direktno potiče odvajanje od jedinstva s Crkvom, stoga prema pravilima foruma takvi linkovi nisu dopušteni i ubuduće će se brisati.

Vrh

PostPostano: Pet vel 12, 2016 18:02 

Iako su ovdje neki zabrazdili u teorije zavjere, te lutaju između fikcije i zbilje. Sasvim je pogrešno ići u drugu krajnost i relativizirati život onih koji žive u grijehu.

Katolik nikada ne bi trebao osuđivati čovjeka, ali mu je obaveza upozoriti na grijeh.

Teo, ako ovo što pišeš nije neki sarkazam...pročitaj ***promijenjen link***
Humanum genus https://zrno.wordpress.com/teoloske-tem ... enus-1884/

Dvanaest je različitih papa zajedno izdalo dvadeset i tri zasebne osude slobodnoga zidarstva u razdoblju od 245 godina, od Klementa XII. (1738.) pa sve do pape Ivana Pavla II. (1983.). Ako bismo navedene osude ravnomjerno rasporedili tijekom toga razdoblja, uvidjeli bismo kako je Crkva osuđivala masonstvo približno svakih deset godina.

ne sekiraj se nisam ozbiljan znam ja dobro tko su oni i koga oni slave.Dosta o njihovim simbolima imaš na ovoj stranici http://vigilantcitizen.com/ a koliko vidim sve više i više ima njihovih simbola u javnom prostoru http://vigilantcitizen.com/pics-of-the- ... onth-0216/

Vrh

PostPostano: Ned vel 11, 2018 10:40 

Opet članak o masonima u dnevnim novinama hm tko zna što nam se sprema http://www.novilist.hr/Zivot-i-stil/JED ... mo-namjere

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 169 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće

Vrijeme na UTC + 01:00 sata