Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pon ruj 23, 2019 14:21

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Poruka
PostPostano: Pon vel 11, 2019 21:28 

Fazlija, svako dobro tebi, ali oprosti jer je Administrator ovdje potpuno u pravu.
Ovo je katolički forum, a ne općenito religijski ili vjerski da bi netko mogao trpati svoj budizam, hinduizam, ateizam... i svaki drugi -izam u svaku temu. I to konstantno, bez pardona i još nakon upozorenja...

Ima drugih foruma. Idi na forum o automobilima, pa piši o svojem psu ili mački na svakoj drugoj temi, pa da vidimo dokle će ti tolerirati. Ili idi na forum o odgoju djece, pa piši o svom biciklu, pa da vidimo reakciju drugih.

Isto je i ovdje: imaj svoje mišljenje i vjeru, ali svako daljnje pisanje na "katoličkom" forumu ako nisi "katolik" smatrat će se offtopic, nametanje, misionarenje, dosađivanje, trolanje, provociranje....

A želim ti svu sreću i da nađeš negdje svoj mir!

Pa svaka čast ovo je čisto izrugivanje kršćanstva ...
Brate Fazlija smatraj za nagradu kad te ovakvi omalovažavaju , mene je čisto sramota kakvu sliku dobiješ o ljudima koji sebe nazivaju katolici.

Vrh

PostPostano: Pon vel 11, 2019 22:50 
Administrator

Ne mislim dalje trošiti vrijeme na ovakvo trolanje, objašnjena su i pravila i tematika ovog foruma.

Vrh

PostPostano: Sri vel 20, 2019 08:10 

Brate Fazlija smatraj za nagradu kad te ovakvi omalovažavaju , mene je čisto sramota kakvu sliku dobiješ o ljudima koji sebe nazivaju katolici.

Zbog ovog bi zaključan u verige neko vrijeme...

Vrh

PostPostano: Sri vel 20, 2019 10:18 
Administrator

Ne laži, baniran si zbog vrijeđanja i trolanja na temi o čistilištu:
viewtopic.php?f=19&p=40095#p40095
Ne mislim više ni malo gubiti dragocijeno vrijeme na takve tvoje provokacije i ometanje rasprave na forumu.

Vrh

PostPostano: Čet vel 28, 2019 11:04 

Ne laži, baniran si zbog vrijeđanja i trolanja na temi o čistilištu:
viewtopic.php?f=19&p=40095#p40095
Ne mislim više ni malo gubiti dragocijeno vrijeme na takve tvoje provokacije i ometanje rasprave na forumu.

Pazi kako mi se obraćaš jer za to " lažeš" bi mogao biti i kazneno gonjen!

Kako misliš da znam zašto me banuješ ako nisi naveo o kojem se postu radi te sam moram zaključivati po logici da je to ovaj moj gore upućeni komentar Fazliji jer se nalazi ovdje.

A radi se o ovome:

.............................................................................................

Prijavi post
Vrh Profil Šalji privatnu poruku Citiraj

Giovi
Naslov: Re: Pitanja za adminstratora i moderatore?PostPostano: Pon vel 11, 2019 22:50
Administrator

Ne mislim dalje trošiti vrijeme na ovakvo trolanje, objašnjena su i pravila i tematika ovog foruma.

............................................................................................

Moj daljnji angažman na ovom forumu od sada prestaje a za ovo da "lažem" ću razmisliti o prijavi nadležnim institucijama.

Vrh

PostPostano: Čet vel 28, 2019 14:07 
Administrator

Na temi o Čistilištu sam pozvao i tebe i Fazliju da ne ometate temu trolanjem: "Ovakvim trolanjem i sebi i drugima priječite odgovore i normalnu raspravu o temi.". Dok je Fazlija odlučio nastaviti normalnu raspravu o temi, ti si i dalje nastavio sa provociranjem i trolanjem, "Ja bi proverio , dali on uopšte ima diplomu...", to je zadnji post koji ti je i prebačen u Recycle bin i isti taj dan si za to trolanje bio baniran.

Dakle nisi napisao istinu optužujući za starije upise kako ti paše, i neću dopuštati takvo provociranje niti prijetnje ni ometanje rada foruma.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Vrijeme na UTC + 01:00 sata