Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Pet pro 06, 2019 09:13

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: Uto stu 12, 2019 17:07 

Nakon obraćenja na kršćanstvo bila sam otvorena prema katolicima i dalje nemam nikakve ružne misli ni ništa takvo o njima, ali kao protestant, različiti smo. Ne mogu se ni pronaći u reformiranim crkvama jer svaka ima svoje razlike u teologiji i ne pripadam niti jednoj.

Tako da su svi pokušaji druženja s kršćanima općenito ili zajednicama (sektama) neslavno završili prepucavanjima o teozofiji. Stvarno mi uopće nije do toga, niti do priča o religiji, jer nisam osoba sklona nikakvim konfliktima. Iako sam dosta potkovana znanjem, to mi nije područje interesa niti osobni duhovni pristup.

Prije oko godinu i pol sam ovdje tražila prijatelje za razgovor i nitko mi se nije javio. Dobila sam savjet da ne kukam. Inače sam cijelo vrijeme jako usamljena jer nemam niti jednu osobu vjernika kraj sebe i izolacija me deprimira, kao i moji prijatelji ateisti. Zahvalna sam što mi je dana misija ne nametanja vjere. No voljela bi da mi se javi bar jedna osoba koja na takav način voli Isusa makar samo za dopisivanje i potporu ako se nema vremena za drugo.

Također, bilotko sa idejom kako bi mogla naći takve osobe, slobodno neka se javi, u miru. Ili ako poznajete nekoga možete mi se javiti na privatnu poruku. Ne mogu naći niti protestantski forum da je aktivan, niti neku stranicu za takvo upoznavanje u našoj zemlji, znate li vi koje?
Sve u svemu, tražim ljubav, a ne prodike, prijetnje i zastrašivanja kako mi put nije ispravan i što sam sve već dosad čula.
Hvala! BB.

Vrh

PostPostano: Čet stu 14, 2019 19:10 

Evo mene protestanta. što te muči?

Vrh

PostPostano: Pet stu 15, 2019 12:38 

Evo mene protestanta. što te muči?

Pa uputi je na onaj forum di je Fazlija tamo ima protestanata.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata