Katolički odgovori

privatne stranice s raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Ned sij 24, 2021 16:43

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Pravila foruma

Ovdje možemo postavljati svoja pitanja u vezi katoličkog nauka i duhovnosti,
a odgovore će pokušati dati prije svega oni sa teološkim znanjem.
Pitanja neka budu konkretna i jasna, te u vezi onoga što je bitno za naše spasenje i duhovni rast.

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
PostPostano: Čet stu 26, 2020 02:58 

Dobra večer imam pitanje u vezi posta doista bi mi bilo drago ako mi tko moze dobro pojasniti u vezi toga pa evo moje pitanje je sljedeče

Kada postimo naučio sam da je to Jedan puni obrok jedemo do sita i dva mala obroka zbog toga me zanima koliko bi taj mali obrok bio? imate li primjer

Evo moj moze li to biti malo čokolina ili kruh i voda itd a za večeru jaja ono kajgana vrlo malo s kruhom ili bolje bez sto vi smatrate manjim obrokom? (Moze li se tijekom posta koristit kompjutor za čitanje vjerkih artikla o svecima i tako dalje)

Ali isto mi jasno da postoji i onaj kratki post isto i post o kruhi i vodi

Evo nakon sto odgovoriti na moje pitanje koje sam pitao molim vas lijepo mozete li odgovorit na moje drugo pitanje u vezi posta

Naučio sam da post ne treba biti samo od hrane nego i drugih stvari na primjer tehnologije i losih riječi posti u poniznosti od srditosti bludnosti neumjerenosti i tako dalje zbog toga bih vas pitao jeli takav post onda se ne gleda ono jedenje do sita jednaput? htio bi pitati za objasanjenje bio bi vam vrlo zahvaln ako me tko moze dobro uputiti

Hvala na razumijevanju

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata