Katolički odgovori

privatne stranice sa raspravama o suvremenim vjerskim temama
Sada je Čet ruj 21, 2017 15:07

Vrijeme na UTC + 01:00 sata

Pravila foruma

Ovdje možemo postavljati svoja pitanja u vezi katoličkog nauka i duhovnosti,
a odgovore će pokušati dati prije svega oni sa teološkim znanjem.
Pitanja neka budu konkretna i jasna, te u vezi onoga što je bitno za naše spasenje i duhovni rast.

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: Pon ruj 11, 2017 21:34 

Hvaljen Isus i Marija, zovem se Emanuela i voljela bih imati kontakt vidjelice Mirjane Dragičević Soldo, želim ju jako upoznati i biti još više povezana sa Gospodinom. Molim Vas, pošaljite mi kontakt brata u Kristu Rajka Bundala, želim i njega jako upoznati i biti još više povezana sa Gospodinom. Znam i uvjerena sam da moj kontakt s njima može mi pomoći da budem još povezanija sa Gospodinom i da moj život može biti promijenjen, ako bih imala kontakt s njima dvoje. Božji blagoslov, unaprijed hvala na kontaktima i želim svoj braći i sestrama u Kristu laku, ugodnu i mirnu noć. Emanuela :D!

Vrh

PostPostano: Pon ruj 11, 2017 21:51 

Aj se ti, dušice draga, mani skupljanja kontakata - nije ti to nužno ni za uredan vjerski život niti za tvoje spasenje.
Nego se posveti kršćanskom životu - sakramentalni život, molitva, obični svakodnevni zadaci i poslovi koje trebaš obavljati i to je to.
Imaš 4 posta na forumu i u njima si tražila kontakt od 4 osobe!?
Oprosti, ali meni ovo liči na provokaciju. Mjere ni obzira nema u tvojim upisima - to je bolno vidljivo i na to sam slobodan ukazati.
Ukoliko si ipak osoba s problemima i trebaš pomoć ja se ispričavam i molim te za oprost, ali isto tako bih te uputio na tvoga župnika.
Od njega ili preko njega ćeš dobiti svu potrebnu pomoć.

Vrh

Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC + 01:00 sata